Mam naturalne prawo do oceny moralnej metod działania instytucji państwa

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 23 stycznia 2013 13:34 Kategoria: Przemoc administracyjna

Nie ustąpię pod groźbą art. 226 k.k.

"Polskie sądy źle funkcjonują, w środowisku obowiązuje klanowa solidarność, nie eliminuje się sędziów złych lub skorumpowanych" (Wydawnictwo Edukacyjne "Operon", podręcznik "Wiedza  o społeczeństwie" dopuszczony do szkół w 2009 r.).

 

Pozostałością po sądownictwie rosyjskim jest przeświadczenie, że samo wszczęcie dochodzenia skarbowego i sądowego stanowi ciężką karę.

Zieliński, Jachura, Zbroński – nie pokonali Janeczka

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 23 maja 2012 10:17 Kategoria: Przemoc administracyjna

31 maja w Warszawie odbędzie się Kongres NIEPOKONANYCH. Mamy w Częstochowie jednego z nich – pana Roberta Janeczka

Nasza cywilizacja oparta jest na technice. Dostęp do paliw, technologie ich wydobywania i zastępowania mają coraz większe znaczenie, wręcz decydujące jeśli chodzi o pozycje Polski w Europie. Wydawałoby się, że w Polsce jest miejsce dla ludzi opanowanych ideą postępu technicznego, takich współczesnych Wokulskich, którzy stosując własne metody i technologie ulepszają nasz świat. Niestety przykład Pana Roberta Janeczka pokazuje, że kreatywność ludzka w zakresie  technologii do produkcji biopaiiw nie jest mile widziana przez władze.
Wynalazca i przedsiębiorca stał się obiektem przemocy administracyjnej.  W zakładce „Zieliński, Jachura, Zbroński kontra biopaliwa” umieściłem szereg oryginalnych dokumentów, dzięki czemu można prześledzić tok sprawy.     A wszystko zaczęło się od dwóch sprzecznych interpretacji podatkowych wydanych przez Pierwszy Urząd Skarbowy w Częstochowie.

 Ilość odsłon:3179671