Lista pracowników Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 26 października 2012 13:05 Kategoria: Portal

Najwyższa Izba Kontroli surowo oceniła pracę Krajowej Rady Radiofonii I Telewizji w kwesti rozłożenia opłat koncesyjnych  w 2011 r.  na wieloletnie raty.

Skorumpowany i nieudolny rząd Tuska prowadzi kraj do poddaństwa

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 20 października 2012 00:14 Kategoria: Portal

Rząd PO nie potrafi zrealizować własnych postulatów dotyczących ograniczenia liczby urzędników i usprawnienia działania administracji. A jest to przecież potężna machina organizacyjna, obejmująca 182 tys. pracowników. Wszelkie ważniejsze stanowiska: dyrektorów, naczelników wydziałów, referentów  obsadzone zostały przez ludzi PO – „znajomych Królika”. Jest to najczęściej personel mało przygotowany. Na przykład niedoszły poseł PO mając 28 lat został konsulem w Helsinkach, a jego koleżanka od  III ligi hokeja została ministrą sportu. Ludzie ci są małowartościowi nie tylko pod względem fachowym; w trakcie rządów PO ulegli daleko posuniętej demoralizacji. Łapownictwo, złodziejstwo, kumoterstwo są wśród nich zjawiskami nagminnymi. Polityka personalna platformy w stosunku do Polaków skierowana jest głownie na krzewienie donosicielstwa i służalczości. Rząd najezdniczy żyje w bezustannym strachu przed społeczeństwem.  Jak podaje Urząd Komunikacji elektronicznej, rządowe służby specjalne  w 2010 r.  złożyły 2 mln. zapytań  w sprawie w sprawie połączeń telefonicznych obywateli. Rząd zmienił ustawę o zgromadzeniach publicznych i ustawę o radiofonii i telewizji. Wszystko zmierza do tego, by odebrać głos obywatelom  i zniszczyć niezależne media. Tylko media, które są na usługach rządzących, czyli reżimowe mają szansę na nadawanie. Dotychczasowi nadawcy spią spokojnie. Władza dba, żeby nie mieli konkurencji. W każdym totalitaryzmie są media, które mącą ludziom w głowach, by wierzyli w to co mówią rządzący.   

200 tys. ludzi w obronie prawdy !

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 29 września 2012 23:47 Kategoria: Portal

Marsz w obronie TV TRWAM i wolnych mediów zgromadził w Warszawie 200 tys. ludzi.  

Minimum prawdy w Sądzie Rejonowym w Częstochowie

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 26 września 2012 22:18 Kategoria: Portal

W Sądzie Okręgowym w Częstochowie odbyła się rozprawa apelacyjna pod przewodnictwem SSO Rafała Olszewskiego. Wyrok Sądu Rejonowego został uchylony ze wględu na niewłaściwy sposób prowadzenia postępowania.  Mam szansę na  uczciwy i rzetelny proces.

Kolejki w Drugim Urzędzie Skarbowym w Częstochowie

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 19 września 2012 23:04 Kategoria: urzędnicze odmowy i usprawnienia

Trwa sezon wydawania zaświadczeń do zasiłków rodzinnych. Bywa, że kolejka petentów zaczyna się już przy schodach wejściowych. Żeby złozyć deklaracje też trzeba stać. Niekiedy godzinę. Brakuje szybkiej ścieżki dla podatników. Urząd Skarbowy zamienił się w Ośrodek Pomocy Społecznej.  Fiskusie chcesz naszych pieniędzy to  ratuj podatnków, żeby nie tracili czasu przy składaniu deklaracji !

«Wstecz 4 5 6 7 8 9 10 Dalej» 

 Ilość odsłon:1465954