Lista pracowników Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 26 października 2012 13:05 Kategoria: Portal

Najwyższa Izba Kontroli surowo oceniła pracę Krajowej Rady Radiofonii I Telewizji w kwesti rozłożenia opłat koncesyjnych  w 2011 r.  na wieloletnie raty.

Skorumpowany i nieudolny rząd Tuska prowadzi kraj do poddaństwa

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 20 października 2012 00:14 Kategoria: Portal

Rząd PO nie potrafi zrealizować własnych postulatów dotyczących ograniczenia liczby urzędników i usprawnienia działania administracji. A jest to przecież potężna machina organizacyjna, obejmująca 182 tys. pracowników. Wszelkie ważniejsze stanowiska: dyrektorów, naczelników wydziałów, referentów  obsadzone zostały przez ludzi PO – „znajomych Królika”. Jest to najczęściej personel mało przygotowany. Na przykład niedoszły poseł PO mając 28 lat został konsulem w Helsinkach, a jego koleżanka od  III ligi hokeja została ministrą sportu. Ludzie ci są małowartościowi nie tylko pod względem fachowym; w trakcie rządów PO ulegli daleko posuniętej demoralizacji. Łapownictwo, złodziejstwo, kumoterstwo są wśród nich zjawiskami nagminnymi. Polityka personalna platformy w stosunku do Polaków skierowana jest głownie na krzewienie donosicielstwa i służalczości. Rząd najezdniczy żyje w bezustannym strachu przed społeczeństwem.  Jak podaje Urząd Komunikacji elektronicznej, rządowe służby specjalne  w 2010 r.  złożyły 2 mln. zapytań  w sprawie w sprawie połączeń telefonicznych obywateli. Rząd zmienił ustawę o zgromadzeniach publicznych i ustawę o radiofonii i telewizji. Wszystko zmierza do tego, by odebrać głos obywatelom  i zniszczyć niezależne media. Tylko media, które są na usługach rządzących, czyli reżimowe mają szansę na nadawanie. Dotychczasowi nadawcy spią spokojnie. Władza dba, żeby nie mieli konkurencji. W każdym totalitaryzmie są media, które mącą ludziom w głowach, by wierzyli w to co mówią rządzący.   

200 tys. ludzi w obronie prawdy !

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 29 września 2012 23:47 Kategoria: Portal

Marsz w obronie TV TRWAM i wolnych mediów zgromadził w Warszawie 200 tys. ludzi.  

Minimum prawdy w Sądzie Rejonowym w Częstochowie

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 26 września 2012 22:18 Kategoria: Portal

W Sądzie Okręgowym w Częstochowie odbyła się rozprawa apelacyjna pod przewodnictwem SSO Rafała Olszewskiego. Wyrok Sądu Rejonowego został uchylony ze wględu na niewłaściwy sposób prowadzenia postępowania.  Mam szansę na  uczciwy i rzetelny proces.

Krajowa Rada Jana Dworaka przypomina biurokrację rosyjską w Priwislanskim Kraju

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 27 sierpnia 2012 00:46 Kategoria: Portal

  Grzecznie poprosiłem  Janka o informacje kogo zatrudnia w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji. Chodziło o podanie pełnego wykazu stanowisk urzędniczych osób wykonujących tam funkcje publiczne wraz z  imionami i nazwiskami tych osób. Urzędnik nie może być anonimowy.

«Wstecz 4 5 6 7 8 9 10 Dalej» 

 Ilość odsłon:1623566