ENERGA – OBRÓT SA nalicza opłaty od wesołego miasteczka z przestrzeni Banacha

Autor: Paweł Lechowski 12/9/2017 8:14:00 PM Ilość odsłon: 3631 Kategoria: Portal

 

Niewesoła  historia  o  tym  jak  zakład  energetyczny  ENERGA – OBRÓT  SA   z     Gdańska    nalicza   opłaty   za   energię elektryczną   od   wesołego   miasteczka  z    przestrzeni    Banacha   w   Słupsku

 

     Pani Alicja Szczepanik od ponad roku, regularnie  dostaje  taką samą fakturę za prąd opiewającą na 195 kWh plus opłaty chociaż nie zużywa prądu na ulicy Stefana Banacha w Słupsku. Owszem Pani Alicja postawiła tam WESOŁE MIASTECZKO ale było to od 26.05.2016 r. do 06.06.2016 r.  Korzystanie z energii elektrycznej wystąpiło wyłącznie w tym okresie, za co pani Alicja zapłaciła kwotę 1823,38 zł wynikającą z wystawionej wówczas faktury.  Mimo to Pani Alicja otrzymuje faktury na zużycie energii elektrycznej przez Wesołe Miasteczko w Słupsku, chociaż Wesołe Miasteczko pani Alicji dawno już wyjechało ze Słupska. 

Przykładowe dwie ostatnie faktury

     Najdziwniejsze w sprawie jest to, że urzędnicy Energii Obrotu SA z al. Grunwaldzkiej 472 w Gdańsku nie są w stanie rzeczowo załatwić reklamacji, chociaż bardzo się starają  i przepraszają za zaistniałą sytuację.

Pismo reklamacyjne  z 9 września 2017 r.

Pismo reklamacyjne z 16 października 2017 r.

    Prezentuję listę urzędników z firmy ENERGA OBRÓT SA z Gdańska, którzy nie mogą określić stanowiska w sprawie tj. ustalić czy w Słupsku przy ulicy Stefana Banacha jest czy też nie ma Wesołego Miasteczka.

Pismo od Anny Zembrzuskiej

Pismo od Doroty Szydłowskiej

Pismo od Marka Wawrowskiego

Jednym z możliwych wyjaśnień tej niewesołej sytuacji  z wesołym miasteczkiem jest jego lokalizacja przy ul Stefana Banacha, autora i wynalazcy tzw.  przestrzeni Banacha, które to przestrzenie są całkowicie niewidoczne dla oka ponieważ, są to przestrzenie liniowe, unormowane i zupełne. Jeśli wesołe miasteczko  znajduje się od 6 czerwca 2016 r.  w przestrzeni Banacha, pod kontrolą  Energi Obrotu SA, to  mamy do czynienia z wielkim odkryciem naukowym dokonanym przez polskiego  sprzedawcę elektryczności z Gdańska o nazwie ENERGA OBRÓT SA.

   Sam prezes ENERGI OBROTU SA Daniel Obajtek udaje się służbowo  do Słupska w celu odnalezienia niewidocznego dla oka wesołego miasteczka z przestrzeni Banacha przy ulicy Stefana Banacha, któremu sprzedaje co miesiąc 195 kWh. Prezes Obajtek jest na początku drogi do osiagnięcia wielkich sukcesów sprzedażowych w przestrzeni Banacha.

informacja z ostarnich dni: Energa-Obrót SA  z Gdańska potrafiła przyznać się do błędu i go naprawić 

Aktualności

Najnowsze

Najczęściej czytane


 Ilość odsłon:2670865